Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο
Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως το Gruta Sao Thome, απέχουν 5 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο São Tomé das Letras.
Piramide είναι σε απόσταση 800 μέτρων και η Εκκλησία του São Tomé απέχει 250 μέτρα από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Ο δρόμος Ladeira do Amendoim απέχει επίσης περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το ξενοδοχείο. Οι επιλογές για πολιτιστικό τουρισμό περιλαμβάνουν την Casa da Piramide, που βρίσκεται σε απόσταση 650 μέτρων.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν τραπεζαρία για την άνεση των πελατών.
Το Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο προσφέρει καθημερινά πρωϊνό σε μπουφέ. Στο O Alquimista Praca, που απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα, μπορείτε να δοκιμάσετε βραζιλιάνικη κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Casa da Piramide560 χλμ.
- Cruzeiro538 χλμ.
- Πέτρα της Μάγισσας512 χλμ.
- Parque Municipal Antonio Rosa454 χλμ.
- Praca Chico Taquara384 χλμ.
- Vale do Cantagalo356 χλμ.
- Stone Church478 χλμ.
- Εκκλησία του Σάο Τομέ134 χλμ.
- Σπίτι Πυραμίδας527 χλμ.
- Tv Sao Tome Das Letras468 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Βαρζίνα82 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο ιδιωτικός χώρος στάθμευσης του τo Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out στο άνετο Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο;
Στο άνετο Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Kitnet Silva Guedes Ξενοδοχείο αποτελεί 99$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.